REFERANSLAR

Şeref YILDIZ Cami


Şeref YILDIZ Cami

Pendik Şeref YILDIZ Cami Ses Sistemi


Şeref Yıldız Cami;

Sultanlar grup tarafından finanse edilen cami merhum Şeref Yıldız ın ismini taşımaktadır;aynı zamanda pendik şeyhli merkez cami olarakda bilinen caminin akustik planlaması caminin kaba inşaatı itibaren firmamızca yapılmıştır.Gerekli cami ses sistemi kablolaması yaptığımız akustik hesaplar doğrultusunda belirlenerek çekimi yapılmıştır.

Cami kubbe derinliği hesaplanarak cami kubbe altına kalan kısıma besleyen 6 adet TLS-S4 cami sütun hoparlörüyle beslenmiştir.Mahfel katta ise TLH-6T  cami kabin hoparlörü kullanılmıştır.Cami içi hedeflediğimiz ses sistemi olan kontrol edilebilen bir eko ve reveb ile birlikte konuşmada anlaşılabilen net ve gür bir ses sistemi kurulmuştur.

Cami mihrap mikrofonu, mimber mikrofonu, kürsü mikrofonu, müezzin mikrofonu, cami akustiğine ve imamhatip ile birlikte müezzin in ses tonuna göre ayarlanmış ve camini dolu yahut boş olmasına karşın alternatif cami ses  ayarlarıda yapılmıştır.

Talha Elektronik olarak tarafımızca cami ses sistemiyle beraber cami estetiğinide önemsediğimizin göstergesi olan bir referansı Sultanlar Grup Gibi önemli bir firmanın denetiminden geçerek teslim etmenin kıvancını yaşamaktayız.


İstanbul Şeref YILDIZ Cami

seref-yildiz-cami-00ad
seref-yildiz-cami-99ae
seref-yildiz-cami-4416
seref-yildiz-cami-4dc1
seref-yildiz-cami-599a
seref-yildiz-cami-fe9d
seref-yildiz-cami-1640
seref-yildiz-cami-d9e1
seref-yildiz-cami-6a4e
seref-yildiz-cami-3c9b
seref-yildiz-cami-68da
seref-yildiz-cami-7677
seref-yildiz-cami-a866
seref-yildiz-cami-80e8
seref-yildiz-cami-0c4b
seref-yildiz-cami-a1ff
seref-yildiz-cami-16db
seref-yildiz-cami-cc7a
seref-yildiz-cami-3e3d