Cami Ses Sistemleri | Sayfa 3

Cami Ses Sistemleri

Cami Ses Sistemleri
Cami ses sistemleri kurulumu yapılmadan evvelinde cami ses analizi muhakkak yapılmalıdır.Peki nedir bu cami ses analizi dediğimiz zaman içinde birçok fizik ve mimari hesabı içinde barındıran bir hesaptır. Cami içinde kullanılan yapı ekipmanları, bu yapı ekipmanlarının cami ses sistemi üzerinde etkileri, Cami mimarisi kubbe derinliği ve mahfel çıkıntıları cami akustiği için önemli parametrelerdir. Bu parametreler hesaba katılarak nerelerde nasıl cami hoparlörü kullanılması gerektiği ve kaç adet kullanılması gerektiği inşaat halindeyken belirlenerek hem kötü bir görüntü oluşumunu engellemek hemde güzel bir ses yakalanması için sıvadan önce yapılması gerekmektedir.
Cami Sütun Hoparlörü(Poniard-S8)

cami sütun hoparlörü-poniard-s8;büyük camilerde ses kalitesini yakalayabilmek...

Ürünün Detayı
Cami Sütun Hoparlörü(Poniard-S2)

profesyonel cami ses sistemleri için imal ettiğimiz yerli ürün poniard serisi...

Ürünün Detayı
Cami Hoparlörü(Poniard-S2)

profesyonel cami ses sistemleri için imal ettiğimiz yerli ürün poniard seris...

Ürünün Detayı
Ezan Hoparlörü Polyester

talha elektronik olarak minare ses sistemlerindeki problemleri analiz ettiğim...

Ürünün Detayı
Minare Hoparlörü Polyester

talha elektronik olarak minare ses sistemlerindeki problemleri analiz ettiğim...

Ürünün Detayı

Cami Ses Sistemleri | Sayfa 3

Cami ses sistemleri camiler için tasarlanmış profesyonel ses sistemleridir. Özel ihtiyaçlara göre planlanarak kullanılan cami seslendirme ekipmanları açısından cami iç ses sistemleri ve cami dışı seslendirme olarak ayrılabilir.

Cami İçi Ses Sistemleri
Çoğu caminin mimarisi birbirinden farklı olduğundan dolayı konuşmaların net ve anlaşılır olması için özellikle cami iç ses sisteminin en doğru şekilde test edilmesi ve konumlandırılması çok önemlidir. Cami içi ses sistemini en çok fiziksel özellikleri ve mimari yapısı etkilemektedir, cami anfisi ve hoparlör adetleri ve konumlandırması ses kalitesinin kayba uğramadan iletilmesinde en mühim etmenlerdir.

Cami Ses Sistemleri Fiyatı

İbadet mekanlarından camilerin profesyonel ses sistemleri işlerini yapan seslendirme uzmanları, istenilen performansta anfi ve hoparlörlerle kurulumları yapmak isterler bu amaçla uzun süre sorun çıkarmayan cami ses sistemleri tercih etmekteler.