BLOG

Cami Ses Sistemleri FiyatıCami Ses Sistemleri Fiyatı

Cami Ses Sistemleri Fiyatı


Cami ses sistemleri, camilerin iç ve dış yapılarına göre proje bazlı olarak hazırlanmaktadır. Talha Elektronik firması olarak, çok sayıda cami için proje hazırladık ve ses sistemi kurulumlarını gerçekleştirdik. Cami ses sistemleri fiyatları, kullanılacak olan ekipmanların ve cihazların türüne, miktarına göre değişmektedir. Camilerin içyapılarında kullanılan malzemelerin, akustik altyapının farklı olması, her projede farklı sistemlerin kullanılmasını zorunlu yapmaktadır. Cami ses sistemlerinde kullanılan birçok ürünü kendimiz tasarlayarak ürettiğimiz için fiyatlar her zaman uygun olmaktadır.

Cami Ses Sistemleri

Talha Elektronik olarak, ses sistemleri sektöründeki yeni gelişmeleri takip ediyor, ihtiyaca yönelik üretimler yapıyoruz. Teknik bilgi deneyimlerimiz ile cami ses sistemleri kurulumlarını profesyonelce yapıyoruz.

Cami ses sistemlerinde kullanılan ve fiyatları etkileyen sistem araçları şunlardır;

  • Cami sütun hoparlörü
  • Cami kabin hoparlörü
  • Kürsü mikrofonları
  • Müezzin mikrofonları
  • Yaka mikrofonları
  • Cami ses mikseri
  • Ses anfileri

Her bir parça, ses sisteminin olmazsa olmazıdır. Cami proje bazlı çalışmalarımızda, kurulum yeri analizlerine göre hangi özelliklerdeki ürünlerin kullanılacağına karar veriyoruz. Uygun fiyat seçenekleri ile ses sistemi kurulumu yaparken, sesin en iyi şekilde duyulmasını ve anlaşılmasını da sağlıyoruz.

Ses Sistemi Paketi

Cami içerisinde, geniş bir kitleye hitap edileceği için ses sisteminin her zaman en iyi olması gerekiyor. Bunun için projelerimizi hazırlarken, tüm cemaatin sesi eşit duyabilmesini ve uzaktan bile sesin anlaşılır olmasının hesaplamalarını yapıyoruz. Cami ses sistemi paketlerini hazırlarken, her proje için farklı tür ve sayıda malzeme kullanıyoruz. Ses sistemi paketleri içerisinde, mikrofon, hoparlör, amfi, mikser ürünlerinin farklı türleri yer alıyor. Ses sisteminin kurulumu ve fiyatları tamamen caminin büyüklüğüne bağlıdır. Cami ses sistemlerinin önemi çok büyüktür. İyi bir ses sistemi sayesinde, hatibin sesinin caminin her yerinden eşit ve anlaşılır bir şekilde duyulması maneviyatın yaşanabilmesi için önemlidir.

Cami Ses Sistemlerinin Avantajları

Camiler için hazırlamış olduğumuz ses sistemi projelerinde, her zaman kaliteye önem veriyor ve sesin verimliliğini artırmaya çalışıyoruz. Caminin iç mimari yapısı kadar, ses sisteminin de önemi çok büyüktür. Cami ses sistemlerinin avantajları, cami akustik altyapısına uygun olması, sesin net ve güzel bir şekilde duyulması, cami iç yapısı estetiğine uygun olması gibi hususlardır. Proje bazlı ses sistemi çalışmalar yaparken, cami mimarisini dikkate alıyoruz. Caminin büyüklüğü, kubbe yüksekliği, iç dekorasyon ürünlerinin yapısı, mahfil çıkıntısı vb. gibi tüm kriterler dikkate alınarak, sesin net çıkmasını sağlayacak ses sistemi kurulumlarını yapıyoruz.

Kaliteli Ses Sistemi Ürünleri

Cami ses sistemlerinde istenilen kalitenin yakalanabilmesi için her zaman Talha Elektronik markası ürünlerin kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Cami mimarilerine uygun hoparlör çeşitlerimiz ve diğer ürünlerimiz, hem kaliteli hem de uygun fiyatlıdır. Cami ses sistemi fiyatları için tekliflerimizi sunmadan önce cami mimarisini ve büyüklüğünü inceliyoruz. Cami içerisinde sesin eşit yayılabilmesi ve ses kaybının yaşanmaması için tüm hesaplamaların yapılması gerekiyor. Bu hesaplamaları yapıyor, hangi sistemin nerede ne kadar kullanılacağına karar veriyoruz. Bu aşamadan sonra en uygun fiyat teklifleri ile ses sistemi kurulumlarına başlıyoruz.

Cami Ses Sistemleri Özellikleri

Cami ses sistemleri kurulumlarında kullanmış olduğumuz, cihazların her birisinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Cami ses sistemlerinde, projelerimizi, talep ve cami yapısına göre kablolu ya da kablosuz seçenekleri kullanıyoruz. Kullanılan sistemlerin teknik özellikleri, teknolojik gelişmelere göre en iyi olarak belirlenmektedir. Uzaktan kontrol, ses kontrolü, bağlantı şekilleri, baz tiz kontrolü gibi özellikler hem kullanımı kolaylaştırıyor hem de ses kalitesini artırıyor.

Talha Elektronik
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Dolores, eveniet, eligendi et nobis neque minus mollitia sit repudiandae ad repellendus recusandae blanditiis praesentium vitae ab sint earum voluptate velit beatae alias fugit accusantium laboriosam nisi reiciendis deleniti tenetur molestiae maxime id quaerat consequatur fugiat aliquam laborum nam aliquid. Consectetur, perferendis?